שיעורי עיסוי טנטרה

"עיסוי טנטרה הוא תרגול ניאו-טנטרי עם טכניקות מזרחיות ייחודיות."

היתרונות של שיעורי עיסוי טנטרה:

1. דיון בפילוסופיה ואוצר המילים של המיניות הטנטרית והתנסות בדבקות הטקסית וההדהוד עם הנפש, הגוף, הרוח.

2. תרגילים מעשיים להתנסות בנקודות לחץ וטכניקות עיסוי, המניעות פוטנציאלים בגופך ומאזנות את האנרגיות העדינות בנפש, ברוח ובגוף. בין היתרונות הגופניים יותר ניתן למצוא פתיחות רבה יותר אצל גברים למעמד חודר קולט בין אם לבן זוג או גבר; תחושת רענון לאחר פעילות מינית ממושכת ללא שפיכה; אנרגיה מינית מוגברת באמצעות כמויות קטנות יותר של פעילות מאחר לאורגזמות גבריות אין שפיכה כחלק מהתהליך החושני שלהן; חיסול או סובלימציה של בושה מתרגלי אוננות באמצעות התנסות מוגברת באנרגיה חזקה (קונדליני) המובילה לא לתשישות אלא להתחדשות אקסטטית; שחרור מתפתל מטראומה קודמת מרמות תא עמוקות יותר, לעתים קרובות משחרר כימיקלים הקשורים להרפיה עמוקה כולל אנדורף

עיסוי טנטרה הוא סוג של הנאה גברית או הנאה נשית. זה לוקח את ההנאה והאינטראקציה המינית מחוץ לגבולות הרגילים של "רומנטיקה" או "חיבה".

תפקידם של כותבי בינה מלאכותית בעתיד הקופירייטינג

בשנים האחרונות כמה מותגים פיתחו אסטרטגיית תוכן מונעת בינה מלאכותית כדי למקסם את טווח ההגעה שלהם בצורה דיגיטלית על ידי יצירת תוכן רלוונטי ומובחן עבור הקהל שלהם.

כמה דוגמאות יהיו "לכתוב" עבור ערוצים חברתיים באמצעות דואר אלקטרוני שרוצים תוכן מרתק שמושך את תשומת הלב של אנשים, מפחית דואר זבל ומגביר את שיעורי ההמרה.

זה עוזר לפרילנסרים לא לרדוף אחר משרות עצמאיות שבהן הם עשויים שלא להתאים, כגון פיתוח תוכנה, תוך התמחות במערך הכישורים שלהם כקופירייטרים. יהיו יותר הזדמנויות לקופירייטרים עצמאיים בגלל גישה זו.

טנטרה היא תרגול בלתי צפוי המאתגר את תפקידי המשחק, הכוח והאמון בכל סוג של מפגש מיני.

טכניקת העיסוי הטנטרי מקורה בהודו לפני יותר מ-5 מאות שנים. יש לו שורשים בהבנה עמוקה של דתות ופילוסופיות עולמיות, מיניות ומיסטיקה, כמו גם ידע עתיק של שיטות זרע שהפיכו אנרגיה פיזית לאנרגיה רוחנית.

במהלך השנים, העיסוי התפתח להיות כל כך הרבה מסתם דרך פשוטה להקל על כאבים. עם עיסוי טנטרה במיוחד, אנשים מוזמנים למצוא את עצמם דרך מיזוג עיסויים של הנפש, הגוף והנשמה.

"במפגשי עיסוי טנטרה אנו מתמקדים בעיקר בטכניקה, אדם אחד יכול לחוות מספר מכות שיוצרות חוויה אינטנסיבית של הקרביים שבה תחושות אירוטיות נוכחות אך אינן מבוקשות כפי שעשויות לצורות אחרות של עבודת גוף. זה תלוי בגבולות וברמת הנוחות של כל אדם היכן הוא רוצה את הגירוי הזה", אומר מתרגל עיסוי טנטרה מקצועי דניאל נורמן.

בשורה התחתונה: בקשה לטיפול מסוג זה תאפשר לך לא רק לעטוף את עצמך באושר אלא גם להשאיר אותו מיופה!

שיעורי עיסוי הטנטרה הם מפגשי רווחה המלמדים כיצד להשתמש באנרגיה מינית בצורה מועילה. הם מציעים טכניקות כיצד לבנות אנרגיה מינית ולהגביר את האינטימיות יחד עם טכניקות לחקר מיניות, אורגזמה והיבטים אחרים של חושניות בריאה.

טיפול באמצעות מגע באמצעות מגע גוף עירום, לחץ עדין, משיכות או טפיחות על נקודות יוגה ייעודיות. המטרה היא לקדם ריפוי רוחני תוך הקלה על מודעות גופנית מוגברת מבלי להגיע לשיאו בהכרח בשיא רשמי. https://bryleealexander.com/posts/disquetibam1979.php

היתרונות כוללים הקלה על כאב כרוני, ירידה בדיכאון, שיפור הגמישות והורדת רמות החרדה.

Shopping Basket
Scroll to Top